جامعهرفاه و تامین اجتماعی

چمران: اقدامات شهرداری تهران برای معلولان کافی نیست

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه اقدامات صورت گرفته در دوره‌های قبلی شهرداری جهت حمایت از معلولان کافی نبوده است،‌گفت: ان شاء الله با همکاری شورا و شهرداری همچنین جامعه معلولان اقدامات بیشتر برای سهولت بهتر تردد معلولان در سطح شهر انجام خواهد گرفت.

مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر اظهارداشت: ۱۲ آذر روز جهانی معلولین است که در کشور ما به این موضوع سال‌هاست که پرداخته می شود و امیدواریم همه دستگاه‌های مسوول برنامه‌های خوبی را بتوانند اجرا کنند.

وی افزود: در شهرداری اقداماتی در این راستا صورت گرفته ولی به نتایج مطلوبی نرسیده و ان شاء الله با همکاری شورا و شهرداری همچنین جامعه معلولین اقدامات بیشتر صورت گیرد و معلولان همانند دیگران بتواند برنامه‌های خود را در سطح شهر انجام دهد.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: امروز از ۳ نفر از معلولان در صحن امروز دعوت به عمل آمده تا مسائل و مشکلاتشان را مطرح کنند همچنین علیرضا زاکانی، شهردار پایتخت هم اعلام کرد برنامه‌هایی را شهرداری داشته اند و ان شاءالله وعده‌ها عملیاتی شود راکه هر چه بیشتر بتوانیم خدمت کنیم خداوند را شاکر خواهیم بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا