بدون دسته بندی

اژه‌ای در سفر به استان گلستان: برای مشکلات استان‌ها نمی‌شود نسخه مشترک پیچید

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه گلستان از جمله استان های متمایز کشور است، گفت: آمده ایم‌ تا با مشکلات و دغدغه‌های مردم از نزدیک آشنا شویم.

حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای در بدو ورود به استان گلستان در فرودگاه بین المللی شهدای گرگان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این استان، پهنه ای است که هم تنوع آب و هوایی مختلف داشته و هم از مواهب الهی گوناگونی بهره مند است، افزود: گلستان از معدود استان هایی است که دشت، جلگه، ساحل، بیابان و جنگل و کوه و کوهپایه دارد و از این حیث از سایر استان‌ها متمایز است.

وی با بیان اینکه مردم این استان در کمال آرامش و انسانیت سال های متوالی است زندگی امن و آرامی را داشته و دارند، افزود: معتقدیم باید از همه توان ها بهره برد تا برای استفاده بیشتر از این مواهب الهی در جهت آرامش، رفاه و آسایش مردم موانع برطرف شود.

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر اینکه همه قوا وظیفه خود می دانیم برای شناخت بیشتر با مسائل، دغدغه ها و موانع استانها از نزدیک در استان ها حضور پیدا کنیم، خاطرنشان کرد: هر استانی مساله خاص خود را دارد و نمی شود نسخه مشترکی برای آنها پیچید.

محسنی اژه ای با بیان اینکه به گلستان آمده ام تا هم مسائل قضایی و روند آن را مشاهده کرده و هم سایر مشکلاتی که می توانیم مستقیم و غیر مستقیم در قوه قضائیه و یا در جلسه سران قوه برایش چاره اندیشی کنیم را مورد بررسی قرار دهیم.

وی ضمن ابراز امیدواری برای پوشاندن جامه عمل به مصوبات این سفر ها، گفت: ان شاءالله امشب بتوانیم تصمیمات سفر را برای شما و مردم بیان کنیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا