چندرسانه‌ای

چرا رامین رضاییان پرسپولیسی نشد؟

بازگشت رامین رضاییان به اردوی السیلیه، سرانجام ۱۶ روز مذاکرات سخت و فشرده برای انتقال این بازیکن به پرسپولیس بود.

ماجرای پرسپولیس – رضاییان در ۴۸ ساعت گذشته با تحولاتی متفاوتی همراه بود و در شرایطی که روز گذشته پرسپولیسی‌ها امید زیادی به فسخ قرارداد و انتقال او به تیمشان داشتند اما در نهایت آنچه در جلسه روز جمعه رامین رضاییان و ایجنتش با تیم قطری گذشت، سرانجامی جز منتفی شدن حضور این بازیکن در پرسپولیس نداشت.

 

نکته جالب اینکه ایجنت رضاییان، امیرهوشنگ سعادتی، از ۱۶ روز پیش در دوحه حضور داشت تا مذاکرات برای فسخ قرارداد رضاییان را انجام دهد اما در نهایت او بدون برگه فسخ به تهران بازگشت و در گفتگویی با خبرنگار ما، علت عدم انتقال رضاییان به پرسپولیس را شرح داد.

 

او در ابتدای صحبت‌هایش گفت: «با توجه به اینکه قرارداد رامین مقداری پیچیدگی داشت و قرارداد اصلی با الدحیل بود و بصورت قرضی و بدون بند جدایی تا آخر فصل با السیلیه بود کار را سخت می‌کرد و اختلاف السیلیه و الدحیل در این کیس مشخص باعث شد تا توافق حاصل نشود.»

 

وی در ادامه با اشاره به چگونگی مذاکرات و پیشنهادات رامین رضاییان توضیح داد: «چند باشگاه ایرانی دیگر پیشنهاداتی داده بودم اما همه می‌دانند رامین در ایران به جز پرسپولیس دوست نداشت در تیمی بازی کند و هدفش این بود که برگردد و به پرسپولیس برای موفقیت های دیگر کمک کند و در این راه در ابتدا خود یحیی مستقیما با او تماس گرفت و برای مذاکرات من از دو هفته پیش عازم قطر شدم و آنجا جلسات متعددی هم در باشگاه الدحیل، هم در باشگاه السیلیه و هم فدراسیون فوتبال قطر داشتیم.»

 

سعادتی با تائید افزایش امیدواری به فسخ قرارداد و انتقال او به پرسپولیس در روزهای گذشته، عنوان کرد: «در روزهای گذشته خیلی امیدوار بودیم. باشگاه پرسپولیس، آقای درویش و آقای گل‌محمدی هم به جد پیگیر بودند و مرتب در تماس بودیم و در روزهای گذشته امیدوار بودیم این اتفاق رخ بدهد و دل هواداران پرسپولیس شاد شود. هیچوقت ندیده بودم رامین تا این حد پیگیر باشد اما به شدت پیگیری می‌کرد و همه دست به دست هم داده بودیم تا این کار انجام شود اما با توجه به پیچیدگی قرارداد، متاسفانه باشگاه اصلی یعنی الدحیل موافقت نکرد و این انتقال انجام نشد.»

 

مدیربرنامه رضاییان درباره جلسه روز جمعه نیز گفت: «هواداران بدانند گاهی با تمام تلاش طرفین نتیجه دلخواه حاصل نمی‌شود. ما امروز هم پیگیری کردیم و خودم هم آنجا بودم اما متاسفانه این امر میسر نشد و رامین باید طبق گفته مدیران الدحیل با همان السیلیه بماند و تا انتهای قراردادش آنجا باشد.»

 

او با اشاره به اینکه قرارداد رضاییان تا پایان فصل است، شایعات پیرامون خروج رضاییان از فهرست السیلیه را تکذیب کرد: «نمی‌توانند نام او را از لیست خارج کنند. بازیکن ازبک به جای یک بازیکن دیگر آمده است. امکان دارد بخاطر اختلافات پیش آمده به او بازی ندهند اما نمی‌توانند او را از لیست خارج کنند.»

 

وی در پاسخ به این شایعه فضای مجازی که رضاییان برای دریافت رقم بیشتر حاضر به فسخ قراردادش با الدحیل نشده نیز گفت: «رامین راضی بود قسمت اعظم قراردادش را ببخشد و اصلا بحث مالی نبود.»

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا