اقتصادبانک و بیمه

بورس در هفته گذشته چقدر ریخت؟

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در معاملات هفته جاری، ادامه‌دهنده نوسانات هفته گذشته بود و با قرار گرفتن در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۸۲ هزار واحد به کار خود پایان داد.

 شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات هفته جاری (منتهی به چهارشنبه، ۲۷ بهمن) با ۲ هزار واحد کاهش نسبت به هفته قبل، به عدد یک‌ میلیون و ۲۸۲ هزار واحد رسید؛ بر این اساس افت شاخص کل در هفته جاری کمتر از یک درصد بود.

شاخص کل در پایان روز چهارشنبه هفته گذشته (۲۰ بهمن ماه) در حالی با رقم یک میلیون و ۲۸۴ هزار واحد به معاملات خود پایان داد که این رقم در (‌۲۷ بهمن ماه) به یک‌ میلیون و ۲۸۲ هزار واحد رسید.

شاخص کل (هم‌وزن) در پایان هفته گذشته ۳۲۶ هزار و ۲۵۰ واحد بود که در هفته جاری این عدد به ۳۲۵ هزار و ۲۸۲ واحد و شاخص قیمت (هم‌وزن) از ۲۰۴ هزار و ۷۲۰ واحد به عدد ۲۰۳ هزار و ۹۷۷ واحد رسید.

در چهار روز معاملاتی این هفته بورس، نمادهای پارس فولاد سبزوار (فسبزوار)، ایران خودرو (خودرو)،‌ پالایش نفت تهران (شتران)، ملی صنایع مس ایران (فملی)،  سپید ماکیان (سپید)، سایپا (خساپا) و فولاد مبارکه اصفهان (فولاد) در گروه نمادهای پُر تراکنش قرار داشتند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا