جامعهرفاه و تامین اجتماعی

درخواست مجوز برگزاری تجمع اعتراضی علیه طرح صیانت

دیده بان ایران نوشت: دبیرکل یک حزب اصلی اصلاح طلبان در نامه‌ای به احمد وحیدی، برای تجمعی در اعتراض به طرح صیانت درخواست مجوز کرد.

آذر منصوری، دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در نامه‌ای به احمد وحیدی، وزیر کشور برای تجمعی در اعتراض به طرح موسوم به صیانت از حقوق کاربران مجازی درخواست مجوز کرد.

به گزارش روابط عمومی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در این نامه آمده است:«مجددا درخواست این حزب مبنی بر برگزاری تجمع اعتراضی وفق اصل ۲۷ قانون اساسی و بند خ ماده ۱۳ قانون احزاب را مقابل مجلس شورای اسلامی به اطلاع می رساند.

انتظار این است استفاده از این روش‌ها و راهکارهای قانونی و مدنی را موضوعی ضد امنیتی تلقی نکرده و تمهیدات لازم برای بیان بدون تنش آنها در فضای آرام و امن پیش بینی شود. »

متن نامه دبیرکل حزب اتحاد به وزیر کشور به شرح زیر است:

به نام خدا

جناب آقای احمد وحیدی

وزیر محترم کشور

سلام علیکم

پیرو نامه شماره ۲۳۹ مورخ ۹/۵/۱۴۰۰ جناب آقای دکتر علی شکوری راد، دبیر کل سابق حزب اتحاد ملت به وزیر وقت کشور، جناب آقای رحمانی فضلی مبنی بر برگزاری تجمع اعتراضی نسبت به طرح مجلس یازدهم که صیانت از حقوق کاربران مجازی نامگذاری شده است، و در تاریخ ۱۰/۵/۱۴۰۰ به شماره ۸۴۸۶۵۷۰۳ در دبیر خانه وزارت کشور به ثبت رسیده است و همان طور که مستحضرید پس از تصویب کلیات آن در کمیسیون مشترک مورخ سوم اسفند ۱۴۰۰، موجی از خشم و اعتراض اقشار و گروه های اجتماعی را برانگیخته است، مجددا درخواست این حزب مبنی بر برگزاری تجمع اعتراضی وفق اصل ۲۷ قانون اساسی و بند خ ماده ۱۳ قانون احزاب را مقابل مجلس شورای اسلامی به اطلاع می رساند.

انتظار این است استفاده از این روش‌ها و راهکارهای قانونی و مدنی را موضوعی ضد امنیتی تلقی نکرده و تمهیدات لازم برای بیان بدون تنش آنها در فضای آرام و امن پیش بینی شود.

آذر منصوری

۴اسفند ۱۴۰۰

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا