اقتصادبانک و بیمه

بیت‌کوین سقوط کرد

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: قیمت انواع ارزهای شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازارهای تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

تعداد بیت کوین‌هایی که آخرین تراکنش آن‌ها بین ۶ تا ۱۲ ماه پیش بوده است با کاهش چشمگیری رو به رو شده و  تعداد بیت کوین‌هایی که آخرین تراکنش آن‌ها بین ۱ تا ۲ سال پیش بوده هم با کاهش چشمگیری رو به رو شده است. می‌توان از این ۲ پارامتر این برداشت را داشت که سرمایه گذارهای کوتاه مدت رو به کاهش و سرمایه گذاران میان مدت رو به افزایش هستند.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۱۹.۷ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۱۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۱۳.۶۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۵۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۹.۶۱ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۴۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

ارز دیجیتال قیمت (دلار) قیمت (تومان)
بیت کوین ۳۷,۹۳۸ ۱,۰۱۸,۱۵۵,۱۱۵
اتریوم ۲,۶۱۲ ۷۰,۰۱۰,۸۷۳
تتر ۱ ۲۶,۷۴۴
بایننس کوین ۳۶۲ ۹,۶۹۱,۱۴۷
ای یو اس دی کوین ۰.۹۹ ۲۶,۷۲۱
ریپل ۰.۷۲ ۱۹,۳۳۲

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا