چندرسانه‌ای

نماینده مجلس : روسیه و چین نگران نباشند، ایران در هیچ شرایطی شرکای استراتژیک خود را کنار نمی‌گذارد

ایسکانیوز نوشت: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: روسیه و چین سال‌هاست که روابط حسنه‌ای با ملت ایران داشته‌اند و در اوج تحریم‌های ظالمانه آمریکا همواره در کنار ما بودند و این حقیقت قابل انکار نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران در هیچ شرایطی شرکای استراتژیک خود را کنار نمی‌گذارد و روسیه و چین نباید نسبت به این مسئله نگرانی داشته باشند.

رحیمی جهان آبادی با اشاره به مسائل جاری در منطقه و اثرات احتمالی آن بر مذاکرات وین اظهار کرد: روسیه و چین سال‌هاست که روابط حسنه‌ای با ملت ایران داشته‌اند و در اوج تحریم‌های ظالمانه آمریکا این دو کشور همواره در کنار ما بودند و این حقیقت قابل انکار نیست.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران در هیچ شرایطی شرکای استراتژیک خود را کنار نمی‌گذارد و روسیه و چین نباید نسبت به این مسئله نگرانی داشته باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مسائل روسیه و غرب خصوصاً بعد از حوادث مربوط به اوکراین نباید روی مذاکرات وین اثرگذار باشد و مذاکرات هسته‌ای ایران را پیش شرط مشکلات خود قرار دهند.

رحیمی جهان آبادی تأکید کرد: مبنای مذاکرات جمهوری اسلامی ایران در وین رسیدن به منافع ملی و امنیت پایدار است، لذا وزارت امور خارجه و مجلس شورای اسلامی با هر مسئله‌ای که حقوق ملت ایران را تحت‌الشعاع قرار دهد، حساسیت به خرج می‌دهند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا