فناوری

مهلت رجیستری تبلت تمدید نمی‌شود

دهقانی نیا، سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما تصریح کرد: دارندگان انواع تبلت فقط تا ساعت ۲۳:۵۹ امشب فرصت دارند تا نسبت به رجیستری دستگاه اقدام کنند و البته فقط در این مهلت زمانی کافی است که صرفا اقدام به انداختن سیم کارت داخل تبلت‌،  برقراری تماس و ارسال و دریافت پیامک کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، او افزود: در مرحله بعد  باید IMEI را به کد دستوری #۷۷۷۷* ارسال کنند که نیازی نیست حتما امشب انجام شود.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز  ادامه داد: کسبه هم به این مطلب اکتفا نکنند که ید قبلی که از آن این تبلت را خریداری کرده اند، قبلا این اقدام را انجام داده و تبلت را رجیستر شده است، باید با سیم کارتی که مدیریت آن در اختیار آن‌ها قرار دارد، سیم کارت را قرار داده و برقراری تماس، ارسال و دریافت پیامک را انجام دهند.

دهقانی نیا بیان کرد: تا این لحظه تمدید زمانی برای رجیستری تبلت در نظر گرفته نشده و دستگاه هایی که رجیستر نشوند از فردا قادر به دریافت خدمات شبکه اپراتوری کشور نخواهند بود.

این مقام مسئول گفت: از فردا هر فردی که اقدام به خرید تبلت می کند همانند تلفن همراه باید رجیستری انجام دهد و قبل از پایان معامله اقدام به رجیستری کند.

او افزود: با انجام این مرحله از رجیستری تمامی دستگاه های سیم کارت خور در کشور همچون تلفن همراه، ساعت هوشمند و تبلت  مشمول رجیستری شده اند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا