اقتصادبانک و بیمهنقد و تحلیل

روند رمزارز محبوب ایلان ماسک چگونه خواهد بود؟

 توکن دوج‌کوین در نزدیکی میانگین متحرک حیاتی 20 و 200روزه به صورت مسطح و بدون نشانه‌ای از حرکت قابل توجه در حال معامله است. حجم معاملات در نمودار ماهانه بالا نیست و پایین‌تر از خط میانگین قرار گرفته که باید در جلسات معاملاتی آتی بهبود یابد. بنابراین، این رمزارز به یک عامل محرک برای بهبود روند خود نیاز دارد. با در نظر گرفتن اینکه دوج‌کوین بالای DMA 50 و 100 حفظ شود، کشش مثبت حجم معاملات، خریداران بیشتری را به بازار می‌کشاند.

به گزارش اقتصادآنلاین، با این حال، پس از روند اصلاحی، این رمزارز مانند سایر دارایی‌های رمزارزها عمل نکرده و بهبود نیافته است. سطح حمایتی در حد پایین، 0.1810دلار و 0.1600دلار بوده، در حالی که سطح مقاومت در حد بالا 0.2420دلار و 0.2940دلار است.

توکن دوج‌کوین به تدریج به سمت سطوح بالاتر حرکت می‌کند

در نمودار 4ساعته، توکن دوج‌کوین به تدریج به سمت سطوح بالاتر حرکت می‌کند. از این رو، پس از یک روند نزولی مداوم، دوج‌کوین اکنون در تلاش برای بازگشت از سطوح پایین‌تر است و پارامترهای فنی نیز همین روند را نشان می‌دهند.

با این حال، هنوز فاصله‌ای وجود دارد که روند صعودی بتواند این سکه را بالا بکشد، اما برای این رشد به افزایش حجم معاملات نیاز است. در حال حاضر، توکن دوج‌کوین با بیش از 1درصد رشد، به قیمت 20سنت معامله می‌شود و نسبت حجم معاملات آن به ارزش بازار 0.05071 است.

شاخص قدرت نسبی: شاخص قدرت نسبی توکن دوج‌کوین در حال حاضر یک روند خنثی یا یک طرفه را در نمودار هفتگی نشان می‌دهد. در مقابل، شاخص قدرت نسبی پس از تجربه منطقه اشباع خرید، در حال حاضر مسطح است.

در نمودار ارائه شده، حجم معاملات روزانه دوج‌کوین را مشاهده می‌کنید؛

image-976

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا