اقتصادبانک و بیمه

سیر صعودی بیت‌کوین

بیت‌کوین پس از ریزش‌های کم سابقه اخیر اکنون به تدریج در حال بازیابی و بازگشت به سطوح قدرتمندتر است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، اگرچه این رمزارز فاصله قابل توجهی با رکورد ۶۲ هزار دلاری خود دارد، اما در تلاش است تا با تثبیت در کانال ۴۰ هزار دلاری راه خود را به سمت رسیدن مجدد به قله ۶۰ هزار دلاری هموار کند.

پس از آرامکو و آمازون، شرکت شیائومی هم پذیرش رمزارزها را تکذیب کرد. پیش از این برخی از منابع خبری اعلام کرده بودند نمایندگی این شرکت در پرتغال اعلام کرده است امکان خرید محصولات با استفاده از رمزارزها وجود دارد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر یک هزار و ۶۳۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۴.۲۳ درصد بیشتر شده است.

در حال حاضر ۵۰ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت کوین و ۱۸ درصد در اختیار اتریوم است.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۱۶.۹۳ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۴.۵۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۴۷.۸۲ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۹۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۲.۱۲ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۴۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارزهای دیجیتالی

 

قیمت انواع ارزهای دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۱۶ مرداد ۱۴۰۰

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین ۴۳,۵۰۳ ۱,۰۹۷,۵۸۰,۷۱۴
اتریوم ۲,۹۷۲ ۷۵,۰۵۷,۴۲۵
تتر ۱ ۲۵,۲۶۲
بایننس کوین ۳۵۰ ۸,۸۴۸,۶۳۶
کاردانو ۱.۴۴ ۳۶,۴۰۵
ریپل ۰.۷۶ ۱۹,۳۱۸
دوج کوین ۰.۲۱ ۵,۴۲۹
ای یو اس دی کوین ۰.۹۹ ۲۵,۲۴۲

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا