جامعه

آغاز طرح اطعام و احسان حسینی همزمان با آغاز محرم

رئیس کمیته امداد از آغاز طرح اطعام و احسان حسینی همزمان با ایام عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) خبر داد.

سیدمرتضی بختیاری با گرامیداشت فرا رسیدن ماه محرم گفت: کمیته امداد امسال نیز همانند سال گذشته با اجرای طرح اطعام حسینی و احسان حسینی به استقبال ایام عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) رفته است.

وی با تشریح برنامه‌های کمیته امداد در طرح اطعام حسینی افزود: در این طرح که از دهه ولایت و عید سعید غدیر کلید خورده است، مراکز اطعام و آشپزخانه‌ها با همکاری مراکز نیکوکاری سپاه، بسیج و دیگر نهادها در سراسر کشور اقدام به طبخ و توزیع غذای گرم میان نیازمندان می‌کنند.

رئیس کمیته امداد تاکید کرد: امروز با بهره‌برداری همزمان از ۷۲ آشپزخانه در سراسر کشور به یاد شهدای دشت کربلا، طرح اطعام حسینی به صورت رسمی آغاز خواهد شد.

بختیاری اظهار کرد: همچنین با اجرای طرح احسان حسینی در ماه محرم و صفر، بسته‌های معیشتی تهیه و به خانواده‌های نیازمند ارائه خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، رئیس کمیته امداد با دعوت از مردم نیکوکار ایران اسلامی برای مشارکت در این طرح‌های خداپسندانه گفت: کد دستوری #۱۲* و شماره کارت ۶۰۲۷۶۰۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ و سایت کمیته امداد به آدرس emdad.ir برای جذب کمک‌های مردم نوعدوست در طرح اطعام و احسان حسینی پیش‌بینی شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا