اقتصاد

واکسیناسیون فعّالان زنجیره‌ی گندم، آرد و نان

معاون اداری و مالی شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: در سال جاری طی دو مکاتبه که با آقای حریرچی، معاون کل وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی داشته‌ایم واکسیناسیون کل فعّالان در زنجیره‌ی گندم، آرد و نان را خواستار شده‌ایم.

اکبر شریف‌پور اظهار کرد: با توجه به اینکه مأموریت تأمین کالاهای اساسی و ضروری و نان مردم نیازمند تداوم خدمت‌رسانی به مردم است؛ بر لزوم واکسیناسیون کل افراد زنجیره، برای حفظ سلامت خود و مشتریان و ارباب رجوع تأکید شده است.

شریف‌پور افزود:  300 هزار نفر از جمله قشر عظیم و زحمتکش نانوایان در زنجیره‌ی تأمین گندم، آرد و نان در کشور فعالیت می‌کنند که به دلیل اینکه نوع شغل این اصناف برای تأمین کالاهای اساسی و نان مردم نیازمند صرف زمان طولانی انجام و ظایف و ارتباط مستقیم با مشتریان و ارباب رجوع است، ضرورت دارد که شاغلین این بخش در شرایط کاری مطلوب و مطمئن قرار داشته و فعالیت کنند.

وی افزود: نامه‌ی ارسالی به معاون کل وزیر بهداشت به آقای رئیسی، سخنگوی ستاد کرونا ارجاع شده و در آن مشاغل این زنجیره به‌عنوان شغل پرخطر ثبت شده است.

معاون اداری و مالی شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: در حال حاضر پیگیر نامه‌های ارسالی هستیم و اخیرا هم پیرو نامه های یادشده، تعجیل در واکسیناسیون را خواستار شده‌ایم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا