جامعهرفاه و تامین اجتماعی

بیمارستانی صحرایی هلال احمر استان تهران در بهارستان برپا شد

 مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران از برپایی بیمارستان صحرایی این جمعیت در راستای پشتیبانی از کادر درمان و همچنین افزایش ظرفیت پذیرش موارد مبتلا به کرونا در شهرستان بهارستان استان تهران خبر داد.

به گزارش ایرنا از اعلام روز چهارشنبه روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ شاهین فتحی در این خصوص اظهار کرد:این امر در بیش از پنج نقطه کشور محقق شده است که برای اولین بار در سطح استان تهران نیز، یک بیمارستان صحرایی سریع الاستقرار در محوطه بیمارستان امام حسین(ع) شهرستان بهارستان برپا شد.

وی ادامه داد: ‌ با توجه به اهمیت پشتیبانی از مراکز درمانی جهت افزایش ظرفیت و خدمت رسانی به هموطنان مبتلا به ویروس کرونا، هلال احمر استان تهران بر اساس اعلام نیاز مرکز درمانی امام حسین(ع) بهارستان، یک بیمارستان صحرایی سریع الاستقرار(RDH) خود را توسط عوامل فنی جمعیت هلال احمر استان تهران در محوطه این بیمارستان برپا کرد.

فتحی بیان کرد: هلال احمر استان تهران همچنین اقدام به برپایی یک دستگاه چادر راب هال به ابعاد تقریبی یک سوله در جهت افزایش ظرفیت خدمات دهی مرکز واکسیناسیون عمومی کلینیک درمانی هلال ایران در منطقه تهرانپارس پایتخت کرده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا