نقد و تحلیل

دولت زمان مشخصی را برای رفع مشکلات معیشتی مردم اعلام کند

نماینده مردم پلدختر در مجلس گفت: حضور رئیس جمهور در میدان در جریان سفرهای استانی امری بسیار مطلوب و خوب است و این سفرها باعث آشنایی هرچه بیشتر مدیران ارشد اجرایی با مشکلات مردم می‌شود.

سید حمیدرضا کاظمی نماینده مردم پل‌دختر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفرهای استانی رئیس جمهور گفت: این که عالی‌ترین مقام اجرایی کشور به استان‌های مختلف سفر می‌کند و با حضور در میدان از نزدیک با مشکلات و مسائل مردم آشنا می‌شود امری بسیار مطلوب و خوب است.

وی افزود: سفرهای استانی باعث می‌شود تا مدیران ارشد اجرایی شناخت دقیق‌تری از مشکلات مردم داشته باشند و بتوانند تصمیمات بهتری را برای رفع مشکلات اتخاذ کنند.

نماینده مردم پل‌دختر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: واقعیت این است که مردم امروز با مشکلات جدی در حوزه مسائل معیشتی و اقتصادی مواجهند و دولت باید زمانبندی دقیق برای کاهش آلام مردم در حوزه مسائل معیشتی داشته باشد.

کاظمی خاطرنشان کرد: باید بگویم که امروز فاصله استان‌های برخوردار و کمتر برخوردار بسیار زیاد شده و باید دولت در مسیر کاهش این فاصله اقدامات جدی داشته باشد.

وی افزود: با توجه به ظرفیت‌های هر استان به ویژه استان‌های کمتر برخوردار و نیز توجه به آمایش سرزمینی از نکاتی است که باید مدنظر قرار گیرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا